אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים


כשאנחנו נדרשים להרכיב משקפיים זה אומר שהראייה שלנו לא טובה, לכן אנחנו צריכים לרכוש משקפי ראייה קריאה או משקפי ראיה ספורט או אחרות, על פי הצורך והרצון שלנו. גם באקט של הרכבת משקפי ראייה יש אלמנט של תיקון הראייה למעשה. 

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים משקיעים לא מעט כסף וזמן ברכישת מסגרות למשקפי ראיה לגברים ונשים כאחד אשר מעדיפים שהמשקפיים שלהם ייראו אופנתיים ומרשימים ועשויים מחומרים קלים, חזקים והיפו אלרגניים.זה הגיוני מאחר והם אמורים להרכיב אותן כל יום, כל היום. 


אם עד לפני מספר שנים יכולנו למצוא רק משקפי קריאה, הרי שעם הזמן יכולנו למצוא גם משקפיים מיוחדים ל נהיגה( משקפיים שמיועדים באופן ספציפי לנהיגה בעיקר בלילה) וכן יש משקפי ראיה ספורט, הם עבור מי שרוכב על אופניים, עבור מי שרץ ועוד שורה של פעילויות ספורט. אגב, לא מדובר בדבר חדש, חובבי הכדורסל זוכרים את קארים עבדול ג'אבר מרכיב משקפיים כאלה במשחקים, חובבי הכדורגל זוכים את אדגר דווידס ההולנדי מרכיב משקפיי ראייה כשהוא שיחק כדורגל. ההבדל בין משקפי ראיה ספורט למשקפיים רגילות הוא שהעדשה קמורה, על מנת לספק שדה ראייה רחב והגנה מפגיעת גופים מסוכנים.

לפני סיום חשוב להדגיש, תיקון ראייה דרך הרכבת משקפיים הוא דבר הכרחי שאי אפשר לוותר עליו. הרי אנחנו לא יכולים להימנע ממצב של ראייה לא טובה. זה יכול לגרום נזק משמעותי, בין אם אנחנו רוצים לקרוא, לנהוג ולעשות כל דבר אחר בחיים. אם אנחנו נימנע או נדחה זאת, הרי שגם נגרום נזק לעיניים שלנו, וגרוע מכך, אנחנו עלולים לגרום לעצמנו כאבי ראש וכאבים אחרים שעלולים להיות בעלי משמעות רבה הן על חיינו, תפקודינו וכן על הסובבים אותנו. 


תיקון ראייה


אם אתם מחפשים אופטומטריסט בחולון ובכלל במרכז הארץ, אשר מתמחה בתיקון ראייה או במסגרות למשקפי ראיה לגברים, זה הזמן לפנות אלינו, לאוטיקה. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהציג בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בנשוא. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נקבע עבורכם מועד לפגישה במהלכה תעברו בדיקה בה נקבע האם אתם צריכים להרכיב משקפי ראייה או לא. 

יש סוגים שונים של משקפי ראייה
 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880