אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים


אם אתם מחפשים אופטומטריסט בצפון תל אביב ובכלל בכל אזור המרכז, אתם מוזמנים לפנות אלינו, לאוטיקה. אצלנו תיהנו משירותי אופטיקה ברמה הגבוהים ביותר. פנו אלינו עוד לקבלת מידע נוסף. נשמח לענות לכם על כל שאלה. 
 

עדשות עיניים


אנשים רבים אשר נאלצים להרכיב משקפיים שואלים את עצמם, האם עדיף להם באמת להרכיב משקפיים או שמא עדיף להם להרכיב עדשות מגע, עדשות עיניים. לכאורה זו שאלה פשוטה, אך כפי שיגיד לכם כל אופטומטריסט בין אם מדובר באופטומטריסט רמת גן, תל אביב או בכל מקום אחר, הרי שמדובר בשאלה עם משמעות רבה. 

לפני שאנחנו נענה על שאלה זו, נסביר את התהליך שאנחנו עוברים בדרך להרכבת משקפיים או עדשות עיניים. מן הסתם, השלב הראשון הוא השלב בו אנחנו מזהים את הצורך שלנו באמצעי שיחזיר לנו את האפשרות לראות בצורה נוחה וברורה. כלומר, כשהראייה שלנו מתדרדרת אז אין לנו ברירה אלא להרכיב משקפיים או לחילופין עדשות עיניים. 

בשלב הזה אנחנו הולכים אל אופטומטריסט, כאמור אנחנו יכולים למצוא אופטומטריסט רמת אביב ובכל עיר אחרת בישראל. הבחירה שלנו תהיה על פי המלצות, עלויות וכן רצוי לבחור מישהו שעובד קרוב למקום מגורינו או למקום עבודותינו. 
 
אותו אופטומטריסט ברמת אביב או אופטומטריסט ברמת גן או בכל עיר אחרת, יעשה לנו בדיקות עיניים ויקבע האם אנחנו צריכים להרכיב משקפיים או שמא לא. במידה וכן הוא יציג לנו את המספרים ואז נצטרך לתאם סוג מסגרת, סוג עדשות וכדומה. בשלב הזה, יש לנו אפשרות לבחון רכישת עדשות עיניים, אשר ישמשו אותנו כאשר נרצה להסיר את המשקפיים ולא להרכיב אותם. 
הרבה אנשים בוחרים להרכיב עדשות עיניים מתוך מחשבה, שזה הדבר הנכון לעשות ובמקרים רבים הם צודקים. זה יכול להיות טוב ובטוח יותר מאשר הרכבת משקפיים, למשל, בפעילות גופנית, אירועים המוניים, וכן במקרים בהם פחות  נוח לנו להרכיב  להרכיב משקפיים. הרבה מאוד גברים ונשים בוחרים באופציה הזאת כשהם יוצאים לדייטים, בעיקר דייטים ראשונים, אז הם לא רוצים להופיע עם משקפיים, אלא מעדיפים את המראה החלק והנקי עם עדשות מגע.

עדשות מגע לעיניים דורשות אחריות ותשומת לב. משקפיים אנחנו מרכיבים על האף וזהו, קל ופשוט. עדשות עיניים אנחנו צריכים להרכיב על העין, זה לא פשוט, לא כל אחד יכול לעשות את זה, זה דורש סבלנות, מיומנות וזמן. כמו כן, במקרים מסוימים העדשה עלולה ללכת לאיבוד ולגרום בכך לתחושה לא נעימה. 

לכן רצוי לחשוב שוב ושוב על השאלה, האם לבחור בעדשות עיניים או לא. חשוב לבחון גם שאלה אחרת, עד כמה זה מהותי וכמה חשוב ההבדל בין המשקפיים לעדשות. אם אין הבדל מהותי, הרי גם האופטומטריסט ימליץ לכם על משקפיים. 
 
 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880