אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים

לסיום, אם אתם רוצים לקבל מידע מלא ומפורט על עדשות משקפיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו. אוטיקה מציעה לכם סוגי עדשות מגוונים, כולל עדשות מגע לילדים ולמבוגרים. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. ניתן לפנות אלינו בטלפון או במייל והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל עניין. יש לנו צוות מקצועי שיכול לעזור לכם בכל עת, אנחנו כאן בשבילכם. 

עדשות משקפיים


בעבר כשחשבנו על עדשות משקפיים, חשבנו בדרך כלל במונחים של "מספרים" ואיכות, כלומר עד כמה עדשות לעיניים יכולות לספק להן אפשרות לראות בצורה נכונה ובריאה. עם הזמן זה השתנה, לא בגלל שאנחנו מבקשים לראות אחרת או בגלל שהחשיבות של העדשות נעלמה אלא מסיבה אחרת לגמרי, כיום כשאנחנו מסתכלים על עדשות משקפיים אנחנו מסתכלים עליהן גם מהיבטים אחרים. 

היום אנחנו יכולים למצוא סוגי עדשות שונים, החל מעדשות מגע לילדים אשר הן שונות מעדשות מגע למבוגרים מאחר והן אמורות להיות קלות ונוחות לשימוש, וכלה בעדשות לעיניים אשר אמורות לשמש אנשים במסגרת תפקידים שונים, למשל, סביר להניח שספורטאים ירצו להשתמש בעדשות מגע אחרות, יותר רלוונטיות עבורם, כך שיוכלו להתנהל מבחינה פיזית בצורה קלה ופשוטה. 


מלבד סוגי עדשות מגע, הרי שאנחנו יכולים למצוא עדשות משקפיים מסוגים שונים, הן מבחינת הגודל והן מבחינת העיצוב. מן הסתם כשהמספרים גדלים אז העדשות משתנות, אך אנחנו יכולים למצוא עדשות משקפיים מעוצבות בצורות שונות, החל כאלה שנראות מרובעות וכלה כאלה שבנויות בצורה עגולה. המטרה היא שהעדשות יתאימו למבנה הפנים, תוך התחשבות בעוביין ועוצמתן ולא יפגמו בעיצוב שלה. 
 

נקודה נוספת שצריך להתייחס אליה היא, עד כמה העדשה מאפשרת לנו לראות את מה שקורה מולנו בצורה רחבה. הרי יש גודל מסוים לעדשה, מן הסתם, השאלה היא האם נתחום אותה במסגרת רחבה או צרה, האם בכלל נתחום את המסגרת בצורה כזו או אחרת. הרי אם אנחנו נשאיר את מסגרת המשקפיים שלנו בלי תיחום אז היכולת שלנו להתבונן על דברים תהיה הרבה יותר נוחה ופשוטה. 
 

עדשות משקפיים הן לא דבר קבוע, במובן הזה שאחת לכמה זמן אנחנו צריכים להחליף את המשקפיים כי המספר משתנה ואנחנו יכולים גם להחליף את העדשות שלנו. אנחנו לא חייבים כל הזמן להשתמש באותן עדשות לעיניים. אנחנו יכולים לבחור צורות וסגנונות שונים, בהתאם לרצונות שלנו. 

עוד נקודה חשובה שצריך להתייחס אליה היא כשאנחנו בוחרים מבין סוגי עדשות, עלינו לשאול מאילו חומרים העדשה שאנחנו רוצים להרכיב עשויה, עד כמה היא אפקטיבית לצרכים שלנו ועד כמה היא עמידה באופן כללי. אנחנו נעדיף, מן הסתם, עדשות בטיחותיות שנוכל להשתמש בהן זמן רב כך שלא ייגרם להן שום נזק, בין אם מדובר בשריטות או נזקים אחרים אשר עלולים לגרום לנו לשלם מחיר יקר בהמשך. 

 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880