אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים

אם אתם רוצים לקבל עוד מידע על עדשות אופטיות, זה הזמן לפנות אלינו. אנחנו שמחים לעמוד לרשותכם ולעזור לכם בכל הנדרש. פנו אלינו עוד היום, חברת אוטיקה כאן לרשותכם, צרו איתנו קשר בטלפון או במייל ואנחנו נענה על כל שאלה, נסביר לכם על סוגי עדשות מגע, נסביר את ההבדלים בין עדשות אופטיות לעדשות אחרות ונשמח לעזור לכם בתהליך הבחירה. 

עדשות אופטיות


כל מי שמכיר את תחום האופטיקה יודע, כי קיימים סוגים שונים של עדשות מגע וכן סוגי עדשות למשקפיים. אנחנו יכולים לבחור בין סוגי העדשות על פי פרמטרים שונים, בהמלצתו של אופטומטריסט אצלו אנחנו מבצעים את בדיקת העיניים אשר אחריה אנחנו רוכשים את העדשות המתאימות לנו.
 
יש כמובן עדשות אופטיות חד מוקדיות, עדשות דו מוקדיות (ביפוקל) עדשות מולטיפוקליות ועוד. הבחירה בסוג העדשה, כאמור מתבצעת על פי תוצאות בדיקת הראייה, צרכי הפציינט והמלצת האופטומטריסט. 

כמו כן, אנחנו יכולים לברור בין סוגי עדשות מגע בהתאם להתאמות שונות שעורך האופטומטריסט. כך למשל, עלינו לערוך התאמת עדשות מגע עם תהליך בדיקת ראייה, ולאחר מכן עלינו לבחון האם העדשות אכן מתאימות ומאפשרות לנו לראות בצורה חלקה וסדירה. כאן חשוב להקשיב לאנשי מקצוע. אם אנחנו נניח מחליטים לרכוש עדשות אופטיות, נכון יהיה להיבדק אצל אופטומטריסט מוסמך. 
 
נקודה נוספת שאנחנו צריכים להתייחס אליה עד כמה העדשה עמידה ועד כמה נוח לשים אותה, זה נכון לגבי סוגי עדשות מגע, בכל סוג של עדשה כלומר עדשות אופטיות או אחרות. אנחנו צריכים לזכור, לא מדובר בעוד עדשות רגילות, מדובר בכאלה שאנחנו מכניסים אותן אל תוך העין. יש סיכוי שזה יהיה מאוד לא נעים או אפילו מסוכן. לכן חשוב לבצע התאמה מלאה ומקיפה בשביל שנוכל, לא רק לבחור עדשות נכונות אלא גם חשוב שנבחר בעדשות שיהיה לנו נוח להשתמש בהן ובפרט להכניס אותן אל תוך העין. 
חשוב לומר עוד, בחירת עדשות אופטיות היא בחירה שצריכה להיות מושכלת, לכן רצוי להיעזר באנשי מקצוע ולא למהר לקנות מוצר שאנחנו לא יודעים אם אופטומטריסט סומך וממליץ עליו. ייתכן מאוד שאנחנו נחשוב שעדשות מגע זה הפתרון, אך הוא יחשוב שזה לא נכון עבורנו מסיבות שונות. זה יכול לקרות גם במקרה של משקפי ראייה כמובן: אם נחליט לרכוש משקפיים שמשמשים גם בתור משקפי ראייה. למה זה חשוב? כי במקרים מסוימים זה יכול לא רק להשפיע על הראייה שלנו בהווה אלא גם לפגוע בראייה שלנו בטוח הרחוק. 
 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880