אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים

פנו אלינו עוד היום, וקבלו עוד מידע על משקפי שמש לקריאה בשמש ובכלל על משקפי שמש ראיה. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עבור משקפיים מכל הסוגים. חברת אוטיקה מציעה לכם אפשרות ליהנות מפריטים רבים ומקיפים בתחום. צרו איתנו קשר והצוות שלנו ישמח לענות על כל שאלה שעולה לכם. 

משקפי שמש ראייה


היו ימים בהם משקפי ראיה, היו אך ורק משקפי ראיה. גם כשהיה מדובר במשקפי ראיה נשים, איש לא חשב עליהן אחרת. אך כיום ברור לכולם שמדובר בפריט אופנתי, אנחנו יכולים לראות את זה אצל גברים ואצל נשים. 

כך למשל, אנחנו יכולים לראות משקפי שמש ראיה שנמכרות בשלל חנויות, אצל מגוון אופטומטריסטים מכל רחבי הארץ, אשר מציעים קטלוג עשיר של משקפיים של החברות המובילות בתחום, בין אם מדובר בבתי אופנה אמריקאים, איטלקים, ספרדים ואחרים. לכולם ברור, משקפי ראיה נשים או גברים, אינם מיועדים אך ורק בשביל לראות בצורה ברורה, זה פריט לבוש, פריט אופנתי לכל דבר, לא שונה מכובע, תכשיט ואפילו לא מחולצה. 
 
מה זה מלמד אותנו? שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של סוגי משקפי שמש ראיה בעיצובים שונים. זה נכון לא רק לגבי המסגרות, שהן יכולות להיות בצבעים שונים ובצורות שונות, אלא גם עדשות למשקפיים יכולות להיות בצורות שונות. יש עדשות עגולות, מרובעות ועוד מגוון רחב של עדשות למשקפיים בשלל צורות וסוגים אשר ניתן להרכיב אותן בתוך מסגרות מגוונות. 
צריך לומר, הרעיון של משקפי שמש ראיה או משקפיים רגילים בתור פריט אופנה, הוא לא דבר חדש. הרי כבר בעשורים קודמים היה נהוג להשתמש במשקפיים כפריט אופנתי. כתוצאה מכך יש משקפיים שזכו להצלחה מסחררת. המקרים הידועים הם של ג'ון לנון ואלטון ג'ון. העובדה היא, כאשר נכנסים לחנות ומחפשים משקפי ראיה נשים או גברים, זה לא בעיה למצוא את מה שאנחנו מחפשים. המגוון הוא רחב, בכל חנות כיום אפשר למצוא משקפיים בשלל צבעים וצורות. 
חשוב לציין שזה מתחיל בגיל צעיר, כבר אצל ילדים אנחנו יכולים למצוא עדשות למשקפיים וכן מסגרות מיוחדות אופנתיות. כן גם אם הם מחפשים משקפי שמש ראיה ולא רק משקפי ראיה רגילים. במקרה ואנחנו מחפשים משקפיים לתינוקות, אז מן הסתם אנחנו מחפשים משהו שהוא יותר פריט אופנתי כי אין באמת שימוש במשקפים שכאלה. 

לפני סיום חשוב לומר, שהיכולת שלנו להפוך משקפי ראיה נשים או כל סוג משקפיים, לפריט אופנתי, הוא בהחלט דבר ראוי לציון, במיוחד לאור העובדה שאנחנו יכולים לשלב את המשקפיים במלתחה שלנו, ולהגיע לאירועים, מסיבות, מפגשים חברתיים או כל דבר אחר, עם משקפיים מתאימים לבגדים. לא תמיד זה יהיה כך, אך לפחות במקרים שחשובים לנו, אנחנו בהחלט יכולים לנהוג כך. 
 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880