אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים


אם אתם מעוניינים לדעת עוד על משקפי ראייה גברים, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת והצוות שלנו באוטיקה ישמח לעמוד לרשותכם. אתם יכולים לפנות אלינו עוד היום והצוות שלנו יעזור לכם לבחור את המשקפיים אשר מתאימות לכם. פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לענות לכם על כל שאלה ועניין. 
 

משקפי ראייה גברים


כל גבר שנכנס לחנות אופטיקה יכול למצוא כיום מגוון רחב של דוגמאות משקפי ראיה גברים, בין אם מדובר במשקפיים בסגנון ג'ון לנון, משקפי ראייה עגולים אשר היו ועדיין מאוד פופולאריים בקרב גברים רבים, וכן משקפיים מסוגים אחרים. 

אם חשבנו בעבר, שרק נשים מחפשות משקפי ראייה אופנתיים, הרי שזה לא בדיוק כך. כיום אנחנו יכולים למצוא לא מעט גברים שמחפשים משקפי ראייה אופנתיים אשר יכולים להתאים למלתחה שלהם, משקפיים אשר יכולים להשתלב עם קולקציית הבגדים שלהם, בין אם מדובר בקולקציה שמיועדת לאירועי ערב, אירועי יום וכדומה. 

כאמור, ניתן למצוא משקפי ראיה גברים מסוגים שונים, כך למשל, אפשר למצוא משקפי ראיה עגולים וכן משקפי ראייה מסוגים אחרים, למשל, משקפיים מלבניים, משקפיים מרובעים, מסגרות  צבעוניות ועוד. את כל סוגי המשקפיים ניתן למצוא במגוון רחב של מקומות, החל מאופטיקאים ברחבי הארץ, מקומות שמתמחים בתיקון ראייה בחולון ובערים אחרות ברחבי הארץ, כמו כן אפשר למצוא משקפי ראייה לגברים בחנויות שמתמחות בשיווק משקפי ראיה, כולל משקפי ילדים ומשקפי נשים. 
 
ההחלטה איזה סוג של משקפיים לקנות, נקבעת לא רק על פי העיצוב והסגנון, מן הסתם, אלא גם על פי פרמטרים נוספים.

למשל, אופי העדשה, אופי המסגרת, המבנה שלהן, מבנה המשקפיים בהתחשב בשאלה האם ניתן להשתמש בהן בעת פעילות ספורטיבית וכן במקרים אחרים. 
חשוב להדגיש, מי שמחפש משקפי ראיה גברים, רצוי מאוד שיבצע מספר בדיקות בטרם יחליט האם לבחור משקפיים מסוג מסוים, רצוי מאוד שיתייעץ וכמובן שיבחן את הנושא על פי פרמטרים שונים, בין היתר כאלה שמתייחסים לשאלה הבסיסית, כיצד הוא יכול לראות איתן.

רק לאחר מכן עליו להחליט האם המשקפיים מתאימים לו או לא. במידה ואיננו יכול לקבוע, רצוי להתייעץ עם גורם מוסמך, לפחות בכל מה שקשור לעדשות המשקפיים וכן לפרמטרים אחרים שקשורים ליכולות הראיה. 
לפני סיום חשוב לומר, משקפי ראיה גברים כמו משקפי ילדים או משקפי נשים, הרי שיש צורך להחליף אותן לעיתים, כתוצאה משינוי במרשם. מה שמלמד אותנו בעצם, שהמשקפיים אותן אנחנו מבקשים לקנות, הם לא חד פעמיים, במילים אחרות, אנחנו יכולים לרכוש זוג מסוים ואחרי כמה זמן יהיה עלינו להחליף את העדשות. עלינו לקחת את זה בחשבון כשאנחנו ניגשים לרכוש משקפי ראיה. הן אמורות ישרתו זמן מה, אך לא בהכרח לצמיתות. 
 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880