אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים


פנו אלינו עוד היום ואנחנו נשמח להציג בפניכם דגמים של משקפי קריאה וכן משקפיים לספורט. אצלנו באוטיקה תוכלו למצוא את כל מה שאתם מחפשים. פנו אלינו בטלפון או במייל ואנחנו נענה לכם בהקדם עם הצעות מחיר אטרקטיביות ויחס אישי ומקצועי. אנחנו מחכים לכם. 
 

משקפי קריאה


אין זה סוד שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עושים פעילות ספורטיבית. אנחנו יכולים לראות את ברחובות הערים, פארקים, חופי ים, מסלולים בטבע, מכוני כושר ועוד. אנשים רצים, רוכבים על אופניים, הולכים ועושים עוד מגוון רחב של פעילויות. 

מן הסתם, במקרים רבים הם נעזרים באביזרים וכלים שונים אשר הם נעזרים בהם גם בחייהם המקצועיים או האישיים. הדוגמא הקלאסית לכך היא שימוש במשקפיים. בבית או במקום העבודה, אנחנו נאלצים להשתמש לא פעם במשקפי קריאה על מנת לצלוח עיתון, ספר, מאמר או תוכנית טלוויזיה. 

עם השנים העיניים שלנו הופכות עייפות וקשה להן כבר לראות את מה שמופיע מולן וקשה למוח לעבד את הנתונים, בין אם זה בצורה של קריאה או כל דבר אחר, בצורה ברורה. אז העיניים כבר מתפקדות כמו בעבר והן צריכות עזרה, לשם כך אנחנו פונים אל אופטומטריסט ברמת גן או אופטומטריסט מורשה בתל אביב ובכל עיר אחרת, הוא בודק את מצב הראייה שלנו ומחליט אם אנחנו צריכים משקפיים או לא. במידה וכן, אז הוא יציג בפנינו את הנתונים, מה ה"מספר" שלנו וכך נבחר לעצמנו משקפי קריאה. 


ראשית, הם לא יכולים להרכיב משקפי קריאה כי מדובר במשקפיים עם עדשות זכוכית וזה יכול לסכן אותם בזמן הפעילות. צריך לומר עוד, זה לא נוח במיוחד להשתמש במשקפיים כאלה בזמן רכיבה על אופניים או ריצה (מן הסתם בזמן שחייה זה לא רלוונטי), הליכה לעומת זאת אפשר לעשות עם משקפי קריאה. 
 

שנית, הם לא יכולים שלא להשתמש במשקפיים, לפחות בשלבים מתקדמים, שכן אם בשלב ראשון העיניים עוד יראו בצורה ברורה, הרי בשלבים יותר מאוחרים, כבר לא. 
 
הפתרון הוא שימוש במשקפי ראייה לספורט. מה ההבדל בינם לבין משקפי קריאה רגילות? ובכן, משקפי ראייה לספורט כוללות עדשות אשר עשויות פלסטיק או פוליקרבונט, כך שאם חס וחלילה נופלים או נחבלים מענף או אבן בזמן הפעילות, המשקפיים לא יתנפצו, והעין תישאר מוגנת. יש להדגיש, שאנחנו יכולים למצוא היום משקפי ראייה לספורט, שדומות למשקפי קריאה בהיבט הזה, שהן גם משקפי שמש וכן אפשר לשנות את העדשות שלהן מבלי שצריך להחליף את המשקפיים. מדובר על מסגרת מיוחדת שניתן להלביש עליה עדשות מסוגים שונים. 

לפני סיום חשוב להבהיר עוד נקודה, רצוי מאוד לבחון משקפי ראייה לספורט, כמו משקפי קריאה, במגוון מקומות וסיטואציות בשביל לוודא שהן אכן טובות ומתאימות לנו. 
 
אך מה עושים אלה שעושים ספורט? כיצד הם רואים בזמן הפעילות?
 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880