אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים

מתחילים עם בדיקת ראיה מקצועית.

רגע לפני התלבטות אילו משקפיים לרכוש חשוב לבצע בדיקת ראיה מקצועית על ידי אופטומטריסט מוסמך. הוא יזהה את הבעיה ואת התיקון הדרוש. חשוב לבצע את הבדיקה לא רק אם מרגישים ירידה בראייה אלא גם לאנשים מבוגרים אחת לשנה ולילדים אחת לחצי שנה עד שנה.

הסיבה שילדים צריכים יותר בדיקות היא בעיקר בגלל שהעיניים שלהם עדיין מתפתחות ולכן קיימת חשיבות אדירה לגילוי מוקדם ככל האפשר, על מנת למנוע התפתחות של עין עצילה. סיבה שמצטרפת לנטייה הגנטית לבעיות ראייה.

בחירת מסגרת

מסגרת המשקפיים היא כבר מזמן סימן היכר של ממש של מי שמרכיב את המשקפיים בכל הנוגע לאישיות שלו. היא מעידה על אופי ועל העיסוק ולכן חשוב לבחור את המסגרת המתאימה. היום מסגרות למשקפיים נמכרות על ידי מותגי אופנה ידועים מה שמעיד על זה שמרכיב אותם ויש אין סוף דוגמאות ועיצובים שמתאימים לכל אחד באשר הוא. ככלל, צבעים כהים משדרים כוח וחוזק וצבעים בהירים משדרים רכות ועדינות.

בבחירת המסגרת רצוי שתביאו אתכם מישהו שאתם סומכים עליו, חבר טוב, הורה או אח, מישהו שיגיד לכם את האמת על איך שהמשקפיים נראים עליכם.

למה דווקא אוטיקה?

כי ב"אוטיקה" משלבים בין מקצועיות, הקשבה, טכנולוגיה מתקדמת, איכות גבוהה, מגוון רחב ושירות לקוחות מצוין. כבר כשתגיעו ל"אוטיקה" תרגישו שהגעתם למכון אופטיקה ברמה גבוהה, וליחס האישי לא יהיה תחליף. אלפי לקוחות מרוצים במהלך כ-20 השנים לא טועים, "אוטיקה" הוא מכון האופטיקה המוביל באזור, הצוות ישמח להעניק גם לכם פתרונות ראייה מתקדמים וחוויה שלא הכרתם קודם לכן.

משקפי ראייה הן כבר מזמן לא רק אביזר שאמור לסייע לנו לראות טוב אלא גם אביזר אופנתי לכל דבר. יש היום אין סוף סוגי מסגרות כמו גם צבעים וגימורים שונים מה שעלול לבלבל ומומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בתחום בכדי לקבל את כל המידע הדרוש לפני שמקבלים החלטה, מידע בנוגע לחוזק המשקפיים, לעמידות שלהם וכמובן למראה שלהם. ב"אוטיקה" תמצאו את אנשי המקצוע המובילים בתחום, אופטומטריסטים בעלי ניסיון רב שמסייעים במציאת פתרונות ראייה שונים בהתאם לצרכים ולתקציב של כל לקוח ולקוח. בחירת משקפי ראייה היא לא דבר של מה בכך והנה כמה טיפים שיכולים לסייע בבחירת המשקפיים.

קצת היסטוריה...
למשקפי הראייה יש היסטוריה לא מבוטלת, ומסתבר שהם הומצאו לראשונה כבר בשנת 1280 באיטליה וסייעו למי שסובל מרוחק ראיה, זאת לאחר שהפיזיקאי סלבינו דלי ארמטי גילה שאפשר להגדיל אובייקטים על ידי ראייה דרך עדשה קמורה. המשקפיים הראשונים היו מיועדים להתמודדות עם בעיות ראיה כחלק מהזדקנות והשלב הבא היה המצאת המשקפיים הדו מוקדיים בכדי להימנע מהחלפת משקפיים בהתאם לצורך. גם מבנה המשקפיים עבר גלגולים שונים כשבתחילת הדרך היה צורך להחזיק את העדשה בצמוד לעין, לאחר מכן נעשה שימוש במשקפיים שנצמדו לאף על ידי קפיצים והיום יש את המבנה המוכר, גשר על האף ומוטות שנמשכים מאחורי האוזניים, וכמובן העדשות.
 
בחירת עדשות
פה זה כבר עניין מקצועי נטו. יש היום עדשות עם מוקד אחד ועדשות ביפוקל (דו מוקדיות) כמו גם כמובן המולטיפוקל (רב מוקדיות) שמאפשר להתמקד במרחקים שונים. למולטיפוקל יש את מירב היתרונות מכיוון שהוא חוסך החלפת משקפיים ומאפשר להתנהל ביום יום בקלות, אך לעתים נדרש מעט זמן להתרגל אליו. לאחר הבדיקה ובחירת המסגרת, המומחים של אוטיקה יסייעו לכם גם להחליט איזו עדשה עליכם לבחור.
 

משקפי ראייה

 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880