אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים


אם אתם רוצים לדעת עוד על בדיקת ראייה בבת ים או בכל מקום אחר, אצל אופטומטריסט או אצל רופא עיניים, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל המידע בנושא. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו באוטיקה ישמחו לעמוד לרשותכם. פנו אלינו בטלפון או במייל, ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי בנושא זה, הן עבור ילדים והן עבור מבוגרים. 
 

בדיקת ראייה בבת ים


אחת השאלות שלא מעט אנשים שואלים היא, מתי יש לגשת אל בדיקת ראייה ואצל מי עוברים בדיקה כזו. שאלה זו נשאלת על ידי הורים אשר הילדים שלהם צריכים לעבור בדיקת ראייה וכן בקרב מבוגרים אשר חשים שהם אינם רואים כתמול שלשום ועל כן הם מבקשים לעבור בדיקה שכזו. 

תחילה יש לומר, אנחנו יכולים למצוא אפשרות לעבור בדיקות ראייה בכל מקרה, ניתן לעבור, במידת הצורך, בדיקת ראייה בבת ים, בחולון, ברמת השרון, בדיקת ראייה בתל אביב, בצפון תל אביב וכן בערים אחרות ברחבי הארץ.

למעשה ניתן לבצע בדיקת ראייה בבת ים אצל רופא עיניים וכן אצל אופטומטריסט. מתי בוחרים בזה ומתי בוחרים בזה? לרופא עיניים נפנה בכל מקרה בו קיים חשש לבריאות העיניים.

לעומת זאת, אנחנו נעבור בדיקת ראייה בבת ים או במקום אחר, אצל אופטומטריסט כשאנחנו סבורים שאנחנו זקוקים לתיקון ראייה. בדיקה תקבע מה הליקוי שלנו על מנת שנוכל להזמין בו במקום משקפיים.

כאן צריך להדגיש נקודה נוספת: לצורך הבדיקה אנחנו יכולים לגשת אל אופטומטריסט בבת ים, או לערוך בדיקת ראייה בחולון או בכל מקום אחר, כך נוכל לבדוק האם אנחנו צריכים לתקן ליקוי ראייתי. 
 

כשמדובר על בדיקת ראייה לתינוקות או לילדים בתל אביב או בכל עיר אחרת, הרי שהבדיקה תתבצע אצל רופא עיניים מומחה לילדים, על מנת לענות לא רק על השאלה האם הילד זקוק למשקפיים אלא גם על שאלות אחרות כגון, האם הוא מתמודד עם בעיה מסוימת, האם יש פגם מסוים שדורש טיפול רפואי.

כמו כן, הבדיקות ייערכו לעיתים קרובות יותר, שכן המטרה היא, לוודא שהתפתחות הראייה אצל הילד היא תקינה, על מנת שלא תתפתח עין עצילה.
 
 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880