אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים


אם אתם מחפשים מקום בו תוכלו לערוך בדיקת עיניים לילדים במרכז, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. צוות אוטיקה מתמחה בטיפול בקרב ילדים ומבוגרים, בדיקות ראייה, התאמת משקפיים ועוד. פנו אלינו ואנחנו נעזור לכם. ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל, כל היום, אנחנו כאן לרשותכם. 
 

בדיקת עיניים לילדים במרכז


כל ילד צריך לעבור בדיקות עיניים לפחות עד כניסתו לבית הספר אם לא מעבר לכך. בבדיקות אלו מתברר האם הוא רואה טוב והאם הוא צריך להרכיב משקפיים. ניתן למצוא מקומות רבים בהם אפשרות לערוך בדיקת עיניים לילדים במרכז, כך למשל, אפשר למצוא מקומות לערוך בדיקת עיניים לילדים בפתח תקווה, בדיקת עיניים לילדים ברמת גן ובכל מקום אחר, לא רק במרכז הארץ  אלא בכל רחבי הארץ. 

חשיבות הבדיקה היא עצומה, שכן יש לה השפעה על הילד בטווח הקצר והארוך. ניקח לדוגמא מקרה בו הילד לא מצליח בלימודים, הוא משתעמם, מתנהג בצורה לא חברית, הוא מסתגר, לחוץ, תוקף את הסביבה ועוד. יש הורים שיסיקו שמדובר בבעיה התנהגותית, אחרים יסיקו שיש מישהו בכיתה שמפריע לו, ויש הורים שישלחו את הילד לבדיקות שונות בשביל לברר כיצד מה שיתגלה בבדיקה מקרין על התנהגות של הילד. 

אחד הדברים שיכולים להקרין על ההתנהגות של הילד, היא חוסר היכולת שלו לראות בצורה ברורה את החומר הנלמד וכן הקושי שלו להשתלב במשחקים ופעילויות שונות בגלל הפגם בראייה. בדיקת עיניים לילדים במרכז שמתמחה בכך, יכול לפתור את כל הבעיה. אם יתגלה שהילד מתמודד עם בעיית ראייה, הרי ניתן יהיה לתת לו להרכיב משקפיים ואז הוא יוכל להתחיל לראות בצורה ברורה ופשוטה.

לאחר מכן יהיה לו יותר קל ומעניין ללמוד ויהיה לו הרבה יותר פשוט להשתלב במשחקים חברתיים שונים. 
רצוי לקחת אותו לבדיקת עיניים לילדים במרכז שמבצע מספר רב של בדיקות במכשור מתקדם, כך נוכל לקבל תוצאה רחבה של מצב הילד, כך לא נחמיץ שום נקודה ונדע כיצד עלינו להתמודד עם המצב.

אנחנו יכולים למצוא מקומות כאלה במגוון ערים בישראל, כך מי שרוצה לפנות אל בדיקת עיניים לילדים ברמת גן או בדיקת עיניים לילדים בפתח תקווה, לא יתקשה למצוא מקום לשם כך. 
לפני סיום חשוב להבהיר, הבדיקות בגיל של הילדים, צריכות להתבצע אחת לכמה זמן בהתאם להמלצת הרופא. לא מדובר בבדיקות של מבוגרים שיכולות להתבצע אחת לכמה שנים. החזרה על הבדיקה תאפשר לראות מגמה, תאפשר לעקוב אחר מצב העיניים ותאפשר להתאים לילד משקפיים או עדשות מגע במידת הצורך. אם הוא מתנהל בצורה לא צפויה בבית הספר, בבית או סביב חברים, אין ספק שדרך בדיקות ראייה יהיה קל לבחון זאת. 
 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880