אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים


יושבים מול המחשב או מול הטלוויזיה ומרגישים שאתם לא מסוגלים לקרוא את האותיות הקטנות או הגדולות כמו שצריך? מרגישים שהתמונה מטושטשת ואתם כבר לא רואים כמו בעבר? אין ספק שאתם צריכים לבקר אופטיקאי, שיכין עבורכם משקפיים על-פי המרשם שהנפיק האופטומטריסט שבדק את הראייה שלכם. 

על פי הערכות למעלה מ-70 אחוז מהישראלים מרכיבים משקפיים או עדשות מגע. מדובר במספרים גבוהים מאוד, אשר על פי הערכות יעלו עם השנים. חלק גדול מאלה אשר מרכיבים משקפיים, עושים זאת מגיל צעיר, בין אם זה ליקוי מולד בראייה או כתוצאה משינוי נרכש במצב העיניים. בפרט מדובר על ילדים אשר קוראים מספר שעות בטלפון הסלולרי מדי יום וכתוצאה מכך העיניים שלהן מתאמצות ומפתחות ליקי ראייה . אחרים לעומת זאת, מגלים עם הזמן שהם צריכים משקפיים, בין אם זה במהלך השירות הצבאי, או לאחר מכן, כשהם מתבגרים. 

תחילה הולכים אל אופטומטריסט לצורך תיקון ראייה ולאחר מכן האופטיקאי יכין עבורכם את המשקפיים על פי המרשם. אפשר ללכת לשם כך אל מרכזי תיקון ראייה במרכז, כמו למשל מרכזי תיקון ראייה בפתח תקווה או תיקון ראייה ברמת גן ובמקומות אחרים. 

כאן צריך להדגיש מספר נקודות, ברוב המקרים, המספר יעלה עם הזמן או יישאר ללא שינוי, רוב הסיכויים הם שהוא לא יירד (למרות שלעיתים גם זה ייתכן), כלומר הראייה שלנו לא תשתפר עם הזמן, לצערנו.

אנחנו צריכים לזכור עוד שמשקפיים אמורות לעזור לנו לראות בצורה טובה יותר וגם להרגיש נוח, האפקט של ראייה לא טובה, יכול להיות משמעותי, הן מבחינת הסימפטומים, כמו למשל כאבי ראש, והן מבחינת התפקוד היומיומי למשל כשאנחנו נוהגים, קוראים, צופים בסרט, משתמשים בטלפון הסלולרי או כל דבר אחר שדורש מאמץ מהעיניים.מחפשים אופטיקאי מקצועי? אתם מוזמנים לפנות אלינו, אוטיקה ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד ואנחנו נשמח לבצע עבורכם בדיקות ראייה ולהציג בפניכם מגוון רחב של סוגי משקפיים ועדשות בצורות שונות. פנו אלינו עוד היום בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו.


בשביל להרכיב משקפיים יש לעבור תהליך מסוים:

אופטיקאי

 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880