אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים

החשיבות של בדיקות ראייה
  
בעיות ראיה שונות מכל בעיה אחרת. ואכן, עם בעיות בתפקוד של איברים שונים בגוף אפשר לחיות אך עם בעיות בתפקוד העיניים כמעט ואי אפשר להסתדר ללא פתרון מתאים. בעיות לטווח הרחוק והקרוב ניתן למנוע אם מקפידים על בדיקות ראייה תקופתיות, בדיקות שמזהות ליקויי ראיה בשלב מוקדם ועם הפתרון המתאים הבעיה לא תחמיר. מעבר לכך, בעיות ראייה יכולות לגרום לכאבי ראש, חוסר ריכוז בלימודים, עצבנות וכמובן חשיפה לסיכונים שונים. בדיקות ראייה תקופתיות ימנעו את כל אלו ויסייעו בפתרון מהיר על מנת שניתן יהיה לראות טוב. 

פתרונות איכותיים ואסתטיים.

אופטומטריסט אמור קודם כל לזהות את הבעיה ואם היא חמורה ומצריכה המשך טיפול של רופא עיניים הוא צריך להפנות את המטופל, ולאחר מכן הוא צריך להתאים פתרון איכותי. כיום יש מגוון רחב של מסגרות למשקפיים, עדשות וכמובן עדשות מגע, פתרונות אסתטיים וכאלו שמספקים את המראה הרצוי. אם פעם להיות בעל משקפיים היה אומר להיות בעל מגבלה, היום להיות עם משקפיים זה להיות בשיא האופנה, להיראות טוב ולהרגיש נהדר. ב"אוטיקה" תמצאו את מה שאתם מחפשים, רמה מקצועית גבוהה ומגוון רחב של פתרונות ראיה.


למה דווקא ב"אוטיקה" ?

אם אתם צריכים בדיקת ראייה תקופתית, בדיקת ראייה לקבלת רישיון נהיגה, משקפיים, עדשות, מידע על תיקון ראייה או כל דבר אחר בתחום זה הגעתם למקום הנכון. ב"אוטיקה" תמצאו את השילוב המושלם בין שירות אדיב ומקצועי לקידמת הטכנולוגיה, תמצאו מגוון רחב של משקפי שמש ומשקפי ראייה מכל הסוגים ובכל הצבעים, עדשות מולטיפוקל, עדשות מגע רכות או קשות, וכל אביזר ראייה אחר שאתם צריכים. ב"אוטיקה" היחס הוא אישי והבדיקות ברמה הגבוהה ביותר, כמו גם המחירים המשתלמים והמבצעים חסרי התקדים שישנם לעיתים.

אופטומטריסט איכותי זה "אוטיקה" מכון האופטיקה המוביל בישראל המציע מגוון רחב של שירותים ואביזרים לילדים ולמבוגרים, והכל עם חיוך רחב והגינות מקצועית!


אופטומטריסט


אם אתם מחפשים אופטומטריסט הגעתם למקום הנכון. "אוטיקה" הוא אחד המכונים המובילים בישראל והוא מציע שירותים בתל אביב ובסביבותיה. אופטומוריסט הוא מי שהוסמך לבצע בדיקות ראייה מקיפות ולזהות לקויות ראייה שונות וכמובן להתאים פתרונות כמו עדשות מגע, וכמובן משקפיים, וב"אוטיקה" תמצאו את מיטב האופטומטריסטים שיספקו לכם שירות מקצועי ואיכותי. משקפי ראיה, עדשות, עדשות מגע, ייעוץ בנושא תיקון ראיה וכל מה שקשור לתחום תוכלו למצוא ב"אוטיקה" והכל תוך מתן יחס אישי ונעים ושירות מעולה. ב"אוטיקה" תמצאו מגוון רחב של דגמים ואפשרויות מהן תוכלו לבחור, בכדי לראות טוב ולא פחות חשוב מכך, בשביל להיראות טוב.

איך בוחרים את  האופטומטריסט הנכון?
קוצר ראייה יכול להשפיע על תחומים שונים בחיים ובשביל לאתר אותו ולהתמודד איתו צריך למצוא אופטומטריסט מקצועי ואיכותי שיזהה את הבעיה במדויק ויציע פתרונות שונים. אופטומטריסט מקצועי צריך להיות קודם כל כזה שלמד במוסד רשום ומוכר ויש לו את ההסמכה לעסוק בתחום, אחד שעבר את ההכשרה כולה ויודע לאתר בעיות בתפקוד הראייה ולמנוע נזקים. הוא צריך להיות בעל רישיון של משרד הבריאות אשר מאפשר לו לעסוק בתחום, ורוב האופטומטריסטים מציגים את הרישיון שלהם בחנות האופטיקה שלהם. אופטומטריסט מוסמך ומקצועי יעביר את תוצאות הבדיקה שלו למסמך כתוב וכמובן יחתום עליהם, מה שמאשר שהבדיקה בוצעה על ידי איש מקצוע מוסמך. ולבסוף, כדאי ללכת למישהו עם המלצות, אופטומטריסט שאתם יודעים שאחרים קיבלו את שירותיו לאחר שנבדקו על ידו והיו מרוצים ממנו.

 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880