אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים

מחפשים אופטומטריסט חולון או בכלל במרכז הארץ? אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. אוטיקה, אנחנו כאן בשבילכם. צרו איתנו קשר עוד היום בטלפון או במייל, ותוך זמן קצר נשמח להשיב לכם ולהציג בפניכם את כל המידע ההכרחי בתחום. אנחנו כאן בשבילכם. 

אופטומטריסט חולון


כיצד בוחרים אופטומטריסט?

לכאורה זו שאלה מאוד קלה. הרי לא מדובר ברופא עיניים או ברופא אחר, שאנחנו צריכים בהכרח לשמוע המלצות וחוות דעת אודות הטיפול שהוא מבצע, מה עוד שאופטומטריסט חולון, ניתן למצוא בצעידה פשוטה ברחוב הראשי.

צריך לזכור נקודה נוספת והיא, אם אנחנו חוששים שמבצע הבדיקה עבור תיקון ראייה בתל אביב או במקום אחר מבצע בדיקה לא נכונה, תמיד אנחנו יכולים לקבל חוות דעת שנייה אצל אופטומטריסט במקום אחר. אז למה זה כן חשוב? ראשית, כי מדובר באיש מקצוע שאמור לקבוע אם אנחנו צריכים משקפיים או לא. אם הוא יחליט שלא, בזמן שאנחנו כן צריכים או להיפך, הוא עלול לגרום נזק לעיניים שלנו ואף מעבר לכך (כאבי עיניים יכולים להשפיע וליצור גם כאבי ראש ובעיות תפקודיות חמורות רבות, כמו אובדן שיווי-משקל וקושי להתרכז), אם הוא יקבע שאנחנו צריכים משקפיים וייתן לנו מספר לא מדויק, שוב יכולה להיות כאן בעיה שתשפיע על העיניים ומעבר לכך. 

עכשיו צריך לומר, למזלנו אנחנו יכולים למצוא אופטומטריסטים רבים ברחבי הארץ. זה לא מסובך למצוא אופטומטריסט מורשה במרכז למשל, כל מי שמעוניין לעבור תהליך של תיקון ראייה בתל אביב, לא בהכרח יתקשה למצוא את מה שהוא מחפש, השאלה היא, האם בכל מקום נכון לעבור בדיקה כזו, האם בכל סניף של אופטיקה אפשר לבצע בדיקה כזו? 
ראשית, עדיף לנו תמיד לחפש מקומות שאנחנו יכולים לסמוך עליהם. למשל, אם אנחנו מכירים אופטומטריסט חולון או אופטומטריסט בגבעתיים, שאנחנו יודעים שמדובר בבעל מקצוע מנוסה שאפשר לסמוך עליו, אז מוטב לנו להישאר אצלם ולא לחפש גורמים אחרים.

בכל זאת, אם מדובר באנשי מקצוע מנוסים, הגונים עם מיכשור מתקדם, אין סיבה שנחפש מקום אחר. 
שנית, מוטב לנו לחפש אופטומטריסט מורשה במרכז שעובד סמוך אל מקום מגורינו ולא אופטומטריסט אשר עובד רחוק. כך לא נצטרך לנסוע אליו בכל פעם כשאנחנו צריכים להחליף משקפיים או לעבור בדיקות ראייה.

כאן חשוב לומר, אנחנו נבצע אצלו לא רק בדיקות ראייה, אלא אנחנו נפנה אליו לא פעם גם בשביל לתקן את המשקפיים, אם אלה יישברו או יקרה להם משהו אחר. 
שלוש, חשוב שיהיה זה מישהו שיוכל וירצה להסביר לנו מה בדיוק אנחנו עוברים ולמה אנחנו צריכים לצפות בהמשך. 
 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880