אוטיקה
קליניקה לאופטומטריה מתקדמת ומקצועית

בין שירותנו

מדוע לבחור בנו?

יחס אישי וחם
הציוד המתקדם בישראל
בדיקה והתאמה מושלמת

מאמרים

אודות


אוטיקה – ottica, קליניקה לאופטומטריה מתקדמת!

חיפשתם קליניקה מתקדמת בתחום האופטומטריה? אוטיקה היא הכתובת שלכם. רוצים לדעת מדוע??
קראו עלינו, הכירו את הצוות, את המקום ואת ההתנהלות - והחליטו בעצמכם.

הקליניקה שלנו נוסדה לפני קרוב לעשרים שנה על ידי אופטומטריסט קליני המוסמך על משרד הבריאות, תמיר עוז שמו. תמיר הינו בוגר אוניברסיטת הדסה בירושלים וכן מצטיין דיקן. 

החל מיוני 2018 מר תמיר עוז מונה לנהל את פורום עדשות מגע ומשקפיים בפורום תפוז. בעבר התנדב במחלקת השיקום של נפגעי ראש בבית החולים תל השומר וכן בבית לוינשטיין.

במהלך שנות ההתנדבות הללו הוא צבר ידע רב לצד ניסיון בתחומי השיקום הנוירו אופטומטרי. כיום הוא חבר במועצת האופטומטריסטים בישראל. את כל הידע הזה הוא מביא עמו לחנות אוטיקה ורותם אותו לטובת כל לקוח ופציינט.

על מה אנחנו לא מתפשרים?
אנחנו בחנות אוטיקה מחויבים לכל לקוח ולקוח. ולכן נעשה כל אשר ביכולתנו, ויש ביכולתנו הרבה, כדי לספק לכל אחד את השירות המושלם אותו הוא צריך לקבל בפנותו לחנות אופטיקה.

 

היחס – הצוות המקצועי שלנו מונחה לספק לכל לקוח ולקוח יחס אישי במיוחד. וזה אומר שכל פציינט שנכנס לקליניקה נהנה מליווי מקצועי צמוד, ומענה מעמיק ומקיף לכל שאלה ותמיהה. כאשר היחס נעים וחם, חווית הטיפול הינה חיובית וזכורה לטובה לאורך זמן. לא פלא שלקוחות חוזרים אלינו שוב ושוב.
 

ציוד – הקליניקה שלנו מאובזרת בכל מה שנחוץ לביצוע טיפול מועיל ומושלם. אנחנו משקיעים משאבים מרובים ברכישת ציוד מתקם וחדשני ביותר. המכשור הטוב ביותר בעולם משמש אותנו בקליניקה. ומי שנהנה מכך זה כמובן אתם, הלקוחות שלנו.
 

דיוק ושלימות – אצלנו המטרה היא להתאים לכל אחד את הפתרון המושלם עבורו. לשם כך אנחנו עושים כל מאמץ כדי לבצע בדיקה מדויקת ונכונה ככל האפשר. הידע הרב שצברנו בתחום לצד המכשור המתקדם שלנו מאפשר לנו להשיג תוצאות מדויקות. הלקוחות שלנו מרגישים זאת ורואים זאת במו עיניהם...
 

מקצועיות – יש לנו ידע מקצועי נרחב. שנות הלימודים וההשכלה של כל אחד מאנשי הצוות, לצד שנות הניסיון והעשייה בתחום - מקנים לכל אחד מאתנו יכולות מתקדמות ביותר. גם אתם תחושו כי אתם נמצאים בידיים מקצועיות, ידיים שמובילות את הבדיקה ואת ההתאמה בצורה מושלמת ומותאמת.
 

איכות ואחריות – אנחנו מחויבים לשביעות רצונם של הלקוחות שלנו. ולכן אנחנו מספקים מוצרי איכות ברמה גבוהה ביותר. כמו כן אנחנו עומדים מאחורי המוצרים שלנו, ובמקרה הצורך יש לכם אל מי לחזור כדי להיות שבעי רצון מהשירות ומהמשקפיים שרכשתם אצלנו. אנחנו כאן כדי לוודא שאתם מרוצים מהמשקפיים שהתאמנו לכם, שהמשקף אכן עונה על הצורך ומשמש אתכם בשלימות.
 

צריכים לבצע בדיקת ראייה? עבור כל מטרה שהיא תוכלו לפנות ולהזמין אצלנו בחנות אוטיקה תור. כך תהיו רגועים שאתם נמצאים בידיים מקצועיות. אצלנו יעשו הכול על מנת לאפשר לכם ראייה מעולה ומשקפיים מותאמים בדיוק נמרץ. צרו עמנו קשר ותתחילו לראות טוב.
 
 


אוטיקה / Ottica - מקצועיות • איכות • שירות • אחריות  |  כתובת הקליניקה: פנחס רוזן 72, תל אביב  |  טלפון: 03-6440880